Kulaklık Telefon

Apple Airpods kulaklık, Apple yine şaşırtıyor

Apple markasından yine şok edecek bir ürün daha…  AirPods kablosuz kulaklık

Evet yukarıdaki resimde görüldüğü üzere, küçük bir kutu ve kablosu olmayan 2 kulaklık. İşte Apple markasının yeni gözdesi… Bizzat kendi  iPhone telefonum için bu güne kadar sırf kablo kopması, temassızlık, mikrofon arızası sebepleriyle 10 dan fazla Apple orijinal kulaklık çöpe gitmiştir. Apple kablo işine Airpods ile tamamen son vermiş durumda.

Airpods kulaklıklar içerisindeki özel bataryası sayesinde yaklaşık 5 saat süreyle size hizmet verebilen müthiş bir sisteme sahip. Ürünler kulağınıza takılır takılmaz aktif hale geliyor. Kulaklıklardan birine iki kez dokunduğunuzda siri ile iletişime geçebiliyorsunuz. Gelişmiş ses teknolojisi ve gürültü kesen mikrofon sayesinde, telefon görüşmeleriniz hiç bu kadar pürüzsüz olmamıştı.

Kulaklıkların kılıfı aynı zamanda şarj ünitesi. Dolu halde 12 saatlik sarj süresi sunabilen kutu, aynı zamanda iPhone 5/6/7 sarj kablosuyla şarj olabiliyor.

Gelelim Airpods kablosuz kulaklığın duygusal tarafına; Şu an Apple resmi sitesinde yaklaşık 750 TL’ lik bedel ile satışa sunulmuş durumda. Yani iPhone 7′ nin 3/1 i fiyatına kulaklık 🙂 Dileyen kabloluyla yoluna devam edebilir. Ürün bize göre çok ama çok yüksek bir rakama satışa sunulmuş. Fakat buna rağmen Apple markası Airpods talebine yetişemiyormuş. Artık ne kadar doğru bilemiyoruz… Neticede eşi benzeri olmayan bir ürün. Elbette bir süre bu rakamlardan satılmaya devam edecektir. Umarız yakın zamanda uygun rakamlara satılır ve bizde bu nimetten faydalanabiliriz.

Yorum Yap