Kulaklık

Bang & Olufsen BeoPlay H7 Kablosuz Kulaklığını Tanıttı

Premium Hi-Fi markalarının en bilinirlerinden olan Danimarkalı Bang & Olufsen yeni kablosuz kulaklık serisinin son üyesi olan BeoPlay H7 resmi olarak tanıttı. Klasik B&O çizgilerine sahip olan üründe kablosuz özlliğe sahip. Şarj edilebilen kablosuz kulaklık 20 saat varan kullanım süresi sunmasının yanında, alüminyum dokunmatik arayüzü ile göze, üstün ses kalitesi ile de kulağa hitap ediyor.

BeoPlay H7, sınırsız özgürlük ve hareket imkanı sunan BeoPlay H8 ile aşırı rahat kulak konforu sunan BeoPlay6′ ın birleşimi şeklinde lanse ediliyor. Rahatınız için tasarlanan BeoPlay7, seyahatte, evde uzanıp müzik dinlerken ya da kent yaşamının içinde sizin en yakın arkadaşınız olacak. Yumuşak kuzu derisinden yapılan kulak pedleri ile rahatınızı garanti altına alan ürün, üstün pasif gürültü engelleme özelliği ile de müziğin aslına sadık şekilde duymanızı sağlar.

Bluetooth 4,1 kablosuz bağlantı desteği sunan ürün, 3,5mm mini jacklı kablo ile de kullanılabilmekte. 40mm elektron dinamik sürücü ile güçlendirilen BeoPlay7 20-22.000Hz frekans aralığını deteklemekte.. Üründe 20 saate kadar kullanım imkanı sunan pil teknolojisi bulunurken, açık şekilde unutmanız halinde de 15 dakika sonra otomatik kapanma fonksiyonu sunmakta. Pili tam olarak şarj edebilmeniz için 2,5 saate ihtiyaç duyuyor.  Alüminyum tasarımı ürünü kontrol ederken daha rahat kontrol imkanı sunmakta. Sağ kulaklık fincanın üzerinde bulunan kontrol ünitesi eldiven ile bile rahat kullanım vaadediyor. Siyah ve Doğal olmak üzere 2 farklı renk seçeneğinde satışa sunulacak olan ürünün 449 EUR’ dan yurtdışında satışa sunulacağı duyuruldu. Ürünün Türkiye satış fiyatı konusunda bilgi bulunmamaktadır.

Yorum Yap