Haberler Kulaklık

Bose QuietComfort 35, QuietControl 30 ve SoundSport

Bose büyük beğeni toplayan ve çokca tercih edilen Quiet Comfort serisinin yeni modellerini resmi olarak duyurdu. Eski versiyonu QuietComfort 25′ ten sonra kabloları kaldırarak yeni kablosuz seri QuietComfort 35′ i duyurdu. Siyah ve gümüş renk seçeneklerinde satışa sunulacak olan seride kablolu-kablosuz kullanım imkanı mevcut. Dahili gürültü engelleme özelliği sayesinde çevreden gelen gürültüleri tamamen kaldırabiliyor. Bluetooth desteği sayesinde kablosuz bağlantı yapılabilen üründe 20 saate kadar şarjla kullanılabilmekte. Kablolu kullanmak istediğinizde ise bu süre 2 katına kadar çıkabilmekte. Ayrıca NFC özelliği sayesinde kablosuz müzik aktarımı yapabilmekte. Ürün için belirtilen Resmi satış fiyatı 349 $ olarak açıklanmış.

Diğer yeni model ise kulakiçi formatında olan QuietControl 30 şık tasarımı ile dikkatleri çekiyor. Üründe bulunan aktif gürültü engelleme özelliği sayesinde müzik keyfinizi dışarıdan gelen sesler bölemeyecek.  100 saate kadar pil kullanım ömrü vaadeden ürüne 299 $satış fiyatı belirlenmiş.

Bir diğer yeni model ise son zamanların en trend ürünlerinden olan sporcu kulaklığı serisi Bose SoundSport… Ürün sporcuların hareket halinde keyifli müzik dinlemeleri için tasarlanmış. Kulağa tam oturan ürün, hareket halinde iken kulaktan düşmeyecek şekilde tasarlanmış. Ayrıca ter ve suya karşı da dayanıklı. Bluetoot ve NFC özelliği sayesinde mobil cihazlar ile irtibat kurabilmekte. 149 $ bedel belirlenen ürün ABD’ de satışa sunuldu.

Yorum Yap