Etiket arşivi: bluetooth

JBL Charge 2 ve Clip + Bluetooth Hoparlör


Screen-Shot-2015-05-19-at-6.33.21-PMJBL yeni seri portatif hoparlör serilerinden yeni ürünleri JBL Charge 2 ve JBL Clip + modellerini duyurdu. Kablosuz Bluetooth bağlantılı yeni seri hoparlörler, şık tasarımı ve dayanıklı gövde yapıları ile geniş kitlelere hitap ediyor. Değişik renk seçenekleri ile herkesin kendi zevkine uygun bir rengi mevcut.

JBL Charge 2 ve Clip + Bluetooth Hoparlör yazısına devam et

AKG K 830 BT Şimdi Daha Özgürsünüz

AKG karmaşık kablolardan kurtulmak ve daha rahat bir yaşam için Bluetooth kablosuz teknolojisini kullanarak 830BT’yi üretti.  AKG 830 BT özgür hareket etmeyi sevenler için rahat hareket etme imkanı sunar. iPod, iPhone ve diğer taşınabilir bluetooth cihazlarla tamamen uyumludur.

akg_830bt-02

Kulaklığın üzerinden tüm müzik kontrollerine ulaşabilirsiniz. Ses kontrolü  yapabilir, gelen çağrılara cevap verip sonlandırabilir, dinlediğiniz müziği çalabilir, durdurabilir veya şarkı atlatabilirsiniz. Kendi çantasında güvenle taşıyabileceğiniz 830BT, şarj olduktan sonra 10 saat kullanılabilme özelliğine sahiptir. 3D-Axis2 katlama özelliği ile sizi yormadan ve sıkmadan rahat kullanım özelliği sunar.

Kulağınıza AKG’yi takın, özgürlüğün tadını çıkarın.

Şimdi yollara düşme zamanı….

KDV dahil satis fiyati; 294 $