Etiket arşivi: ipad mini

Apple Mini Gittikçe Gerçeğe Dönüyor

Sürekli olarak farklı internet sitelerinde resimlerini gördüğümüz ve 7 Eylül günü Apple ürün tanıtım günün de yeni bir ürün olarak tanıtılması beklenilen iPad Mini (iPad 7) gittikçe gerçeğe yakın resimleri ve verileri ile üretimine kesin gözüyle bakılıyor. Özellikle uzak doğo menşeili sitelerdeF oxConn firmasında çalışanların sızdırğı iddaa edilen resimler de bunu kayıtlar nitelikte. DigiTimes sitesinin verdiği habere göre Apple 4Milyon adet iPad Mini için sipariş verdi, ürünler şuanda üretim bandında ve en geç 12 Eylül günü sipayasa sürülecek şekilde hazır ediliyor. 7.85 inç ekrana sahip oldupğu belirtilen ürün, özellik olarak iPad New ile benzer özelliklerde ama daha küğçük bir ekranda olması bekleniliyor.

İpad Mini Söylentileri Yükseliyor

İPhone4S’in tanıtımının yapılmasının ardından Apple’nin gelecek ürün yelpazesi hakkında sürekli olarak çıkan dedikodularda artık daha düzgün ve daha delillere dayalı bir hale geldi. İPhone4S’in tanıtımının ardından İPad3 dedikoduları çıkmaya başladı. Apple’nin İPhone’de yaptığı gelişmiş model ve daha ucuz bir fiyatta düşük model stratejisi İPad içinde geçerli olacağı özellikle Amerikadaki rakibi olan Kindle Fire‘ın 7inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olması ve 199$’a satılıyor olmasının ardından çindeki üreticilere 7.2inç büyüklüğünde bir ekran için hazırlık yaptığının haberleri sızdı.

2012 yılının başında çıkması beklenilen İPad3 söylentileri İPopne4S’in tanıtımı ile 2012 yılının başında İPad Mini yapılacağı ve bunun ardından İPad3’ün geleceği düşünüyor.