Etiket arşivi: jbl

JBL Charge 2 ve Clip + Bluetooth Hoparlör


Screen-Shot-2015-05-19-at-6.33.21-PMJBL yeni seri portatif hoparlör serilerinden yeni ürünleri JBL Charge 2 ve JBL Clip + modellerini duyurdu. Kablosuz Bluetooth bağlantılı yeni seri hoparlörler, şık tasarımı ve dayanıklı gövde yapıları ile geniş kitlelere hitap ediyor. Değişik renk seçenekleri ile herkesin kendi zevkine uygun bir rengi mevcut.

JBL Charge 2 ve Clip + Bluetooth Hoparlör yazısına devam et

Yaz Askiniz…JBL Micro Wireless

Güçlü, Taşınabilir, Bluetooth Teknolojili Küçük Mucize…

Micro Wireless yerleşik bas portu , kompakt yapısı ve Bluetooth teknolojisi ile gittiğiniz her yere rahatlıkla yanınızda götürebileceğimiz 3 Watt’lık hoparlördür.   5 saat’e kadar dayanabilen lion şarj  edilebilir pil, 40 mm sürücü  ve olağanüstü bas performans özelliği ile JBL’in efsanevi sesini sunar.Micro wireless

Bluetooth teknolojili her hangi bir cihazdan kablosuz ses akışı sağlar. Dahili ses kablosu ile herhangi bir mobil cihaza veya MP3 çalara bağlantı sağlar. Birden fazla Micro Wireless hoparlörle zincir dizim oluşturarak daha fazla ses elde etmenize olanak sunar. Taşınabilir tasarım, akıllı kablo ve led göstergesi diğer özellikleridir. Siyah, Beyaz, Kırmızı, Mavi ve Yeşil  renk seçenekleri mevcuttur. Sırt çantanızda veya cebinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Ürün kutusunda şarj için bir micro USB kablo ve şık taşıma çantası mevcuttur.

Hafif ve kolay taşınılabilir olması sebebiyle bu sıcak yaz günlerinde  yanınızdan ayıramayacağınız yeni yol arkadaşınız olacak.

JBL’den iki Yeni Kompakt Ev Sinema Sistemi

Dünyadaki tüm film ve TV yapımcıları tarafından sektörün sorumlu ses otoritesi kabul edilen JBL, ev sinema sistemi grubuna iki yeni ürün ekledi. Her dinleme alanı için masalsı ses sunan Cinema 300 ve Cinema 500 size sinema ve konser salonlarında duyduğunuz hazzı yaşatır.

Cinema 500 hemen her yere sığabilecek tarzı ve JBL mühendislerinin tecrübesiyle gerçeğe yakın ses sunar.  İki sürücülü merkez ve uydu hoparlörleriyle filmin belirgin ve canlı diyalogları, doğru müzik efektleriyle sizi kuşatır. 150 Watt down-firing özelliğine sahip subwooferı ile zemine alçak frekans seslerini 360 derecelik açıyla vererek etkileyici film deneyimi yaşamınızı sağlar. Cinema 300 ise küçük ama aşık görüntüsüyle ve Cinema 500’ün de sahip olduğu özellikleriyle yaşam alanınızı canlandırır.

Ses sistemleri sinema ve konser salonlarının gizli kahramanlarıdır. Bu gizli kahramanların yaratıcısı JBL mühendisleri ise size her zaman daha iyisini sunmak için çalışıyor.

JBL Cinema 300 : 687 $
JBL Cinema 500 : 875 $