Etiket arşivi: kulaklık

LG Giyilebilir Surround Bluetooth Kulaklık

Teknolojinin gelişmesi ile teknolojik cihazların giyilebilir forma dönüştüğü günümüzde gün geçmiyorki yeni bir giyilebilir teknoloji ürün tanıtılmasın. Bunlardan bir tanesi Kore’ li elektronik Devi LG’ nin Tüketici Elektroniği Fuarı CES2017 öncesinde tanıttığı boyuna takılan ve at nalı formunda olan Bluetooth kulaklık.

Kablosuz Bluetooth teknolojisine sahip olan yeni ürün boyundan asılarak kullanılabiliyor. Ürünün tasarımından sonra ses mühendisliği konusunda dünyanın en iyi ses teknolojisi firmalarından DTS firması ile ortak çalışma yapılmış. Üründe 4 adet hoparlör kullanılmış. İkisi kulak pozisyonuna yakın, ikisi de aşağı doğru bakan düşük frekanslı hoparlör olarak konumlandırılmış. Hem kulaklıklı mikrofon seti, hem de hoparlörler için gövdede DAC bulunuyor.

Telefonunuza gelen çağrı ya da metin mesajlarını bildirmek için titreşimle uyarı eklenmiş.

AKG K 830 BT Şimdi Daha Özgürsünüz

AKG karmaşık kablolardan kurtulmak ve daha rahat bir yaşam için Bluetooth kablosuz teknolojisini kullanarak 830BT’yi üretti.  AKG 830 BT özgür hareket etmeyi sevenler için rahat hareket etme imkanı sunar. iPod, iPhone ve diğer taşınabilir bluetooth cihazlarla tamamen uyumludur.

akg_830bt-02

Kulaklığın üzerinden tüm müzik kontrollerine ulaşabilirsiniz. Ses kontrolü  yapabilir, gelen çağrılara cevap verip sonlandırabilir, dinlediğiniz müziği çalabilir, durdurabilir veya şarkı atlatabilirsiniz. Kendi çantasında güvenle taşıyabileceğiniz 830BT, şarj olduktan sonra 10 saat kullanılabilme özelliğine sahiptir. 3D-Axis2 katlama özelliği ile sizi yormadan ve sıkmadan rahat kullanım özelliği sunar.

Kulağınıza AKG’yi takın, özgürlüğün tadını çıkarın.

Şimdi yollara düşme zamanı….

KDV dahil satis fiyati; 294 $