Etiket arşivi: led projeksiyon

LG Probeam WebOS LED Projeksiyon Cihazı

Projeksiyon sistemlerinde en son yenilikler büyük ekran keyfini yaşayabileceğiniz cihazların taşınabilir formda olmasıdır. DLP ve LCD projeksiyon kategorisine alternatif olarak çıkan LED Projeksiyon çıktığı günden beri yoğun ilgiye mazhar olmuştu. Bu teknolojinin öncüsü LG yeni oyuncusunu duyurdu. CES 2017′ de tanıtımı yapılacak olan ürün Probeam adı ile lanse edilecek.

2000 Ansilumen parlaklık oranına sahip olan yeni projeksiyon LG Probeam, 2kg ağırlığı ile “Dünyanın en hafif Full HD Laser projektörü” ünvanına sahip oldu.

LG PF1500G Minibeam 1400 Ansilumen 30000Saat LED Projeksiyon

LG-Beamer-05LED teknolojisinin gelişmesi ile birlikte Projeksiyon cihazlarında da LED teknolojisi artık DLP ve LCD projeksiyonların tamamen yerini almaya başladı. LCD ve DLP’ ler ile kıyaslanamayacak kadar uzun ampul ömrü, daha yüksek kontrast oranı ve daha hafif ve küçük yapısı sayesinde en çok tercih edilen ürün olan LED Projeksiyon teknolojisinde pazara yön veren LG, yeni PF1500G LED Projeksiyonu ile pazarda söz sahibinin kim olduğunu hatırlatır nitelikte…. LG PF1500G Minibeam 1400 Ansilumen 30000Saat LED Projeksiyon yazısına devam et