Bilgisayar Haberler

Lenovo Miix 720 Active Pen ile ister Tablet PC ister Notebook

Lenovo, yeni ikisi bir arada ürünü olan aktif kalemli Miix 720′ yi resmi olarak duyurdu.  Ürün şık tasarımı ile dikkatleri çekerken, mobilite olarak da iş dünyasının yoğun iş temposunda en büyük yardımcısı olmaya aday. Ürün tablet formunda kullanırken not almayı hızlandırmak için aktif stylus kalem ile birilikte kullanılabilmekte. Ürün Windows 10 işletim sistemi ile çalışmakta.

Ürünü klavyeli olarak Windows 10 notebook olarak kullanırken, dilerseniz kolayca klavyeden ayırıp Windows 10 tablet olarak kullanmaya devem edebilirsiniz.  Yaklaşık 1kg gibi hafif bir tasarıma sahip olan ürün 14,6 mm incelik ile özellikle sık seyahat edenler için düşünülmüş.

12 inç büyüklüğündeki dokunmatik ekranı QHD 2880 x 1920 çözünürlüğe sahip. Ürün dahili bataryası yaklaşık 8 saat kullanım imkanı sunabiliyor. Üründe ayrıca USB port, Thunderbolt 3, arka kamera ve 150° kadar eğimli ayaküstü durmasını sağlayan arka ayağa sahip.

Nisan 2017′ de satışa sunulacak olan ürün için biçilen bedel Amerika için 999 usd olarak belirlenmiş, Active Pen ise 59 usd bedel ile satışa sunulacak.

Yorum Yap