Bilgisayar Haberler

Lenovo Smart Storage Çift Band Wifi ve 6TB Depolama

Lenovo CES2017′ de br yenilik olarak çift band wifi destekli, 6TB dahili depolama alanı sunan akıllı depolama ürünü  Lenovo Smart Storage ürününü tanıtmaya hazırlanıyor. Apple Time Capsule benzeri bir yapıya sahip olan Smart Storage’ de faklılık olarak senkronize edilmiş fotoğrafları daha iyi sıralama yapabilmek için yüz tanıma özelliği geliştirilmiş.

Lenovo Smart Storage.2 de 2GB RAM ve 8GB ROM’la birlikte bir Intel Celeron N3060 1.6GHz çift çekirdekli işlemci kullanılıyor. Ünite ayrıca 2 TB’dan 6 TB depolama alanı da sunabiliyor. Üründe, diğer cihazları bağlamak için bir çift USB 3.0 bağlantı noktasına bulunuyor. One Key yükleme düğmesi, sıfırlama düğmesi ve bir RJ45 1000M bağlantı noktası da var.

Evinizdeki akıllı TV, tablet, telefon ve sinema sisteminden oluşan ev ağınızda DLNA ile depolama cihazınıza kablosuz bağlanarak içeriklere erişebilirsiniz.  Üründe otomatik senkronize işlemi yapılabilmekte. Ürün ayrıca Lenovo Smart App ile uyumlu olarak mobilden kullanılabilmekte. Lenovo Smart Storage Mayıs ayından itibaren 139$’ dan satışa sunulacak.

Yorum Yap