Bilgisayar

Lenovo ThinkPad P40 Yoga: İlk Çok Modlu Taşınabilir İş İstasyonu

Lenovo yeni mobil iş istasyonu modeli ThinkPad Yoga P40, gelişmiş özellikleri, taşınabilirliği ve bu formdaki bilgisayarlarda ilk defa kullanılan çoklu dönüştürülebilen formata sahip. Yüksek performanslı Mobil Work Station cihaz, güvenirlik ve yüksel iş gücünden ödül vermeden ihtiyaçları karşılamaya yönelik üretilmiş. Mühendislerin ihtiyaçlarını karşılayacak derecede güce sahip olan ThinkPad P40 Yoga, mobil formda taşınabilir özelliği ile her yerde yanınızda olacak. Dizüstü, Tablet, stand ve çadır şekilllerinde kullanıma imkan veren çoklu modlu ürün sadece ofiste değil, dışarıda da tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek.

Üründe gelişmiş donanım seviyesi ile dikkatleri üzerinde çekiyor. Ürünün ekran kalitesinden taviz vermemek için, gerçek kağıt-kalem deneyimi için ekran konusunda Wacom ile çalıştı. Üründe şarj edilebilir kalem ThinkPad Pen Pro ile çizim yapmak artık çok kolay.  2560 x 1440 çözünürlüklü IPS ekrana sahip olan ekran 2048 basın hassasiyetine sahip.

Ürün Intel 6. Nesil Core i7 işlemciye sahip. Üründe bellek olarak 16GB ram kullanılırken, 512 GB SSD sabit disk kullanılmış. Ürünün grafik performansı 2GB VRAM Nvidia Quadro GPU M500M ekran kartına emanet edilmiş.Ürünün 2016 yılının ilk çeyreğinde pazarda satışa sunulması planlanırken, 1399 $’ dan satılması planlanmakta.

Yorum Yap