Haberler Televizyon

LG 2017 Nano Cell Ultra HD TV’ ler SJ9500, SJ8500 ve SJ8000

LG yeni 2017 model TV’ lerini resmi olarak tanıtmaya başladı. Samsung’ un Quantum Dot teknolojisine benzer şekilde çalışan nano hücre filmi ye alacak. Bu teknoloji sayesinde izleyiciler 60 derece uzaktan renk gamının % 95 ini görebilecekler.  Nano hücre filmi teknolojisi sayesinde panelin önündeki parlamayı azaltmada yardımcı olacak, bu sayede parlak ve aydınlık ortamlarda yansıma önlendiği için görüntüleri görmek daha kolaylaşacak.

Super UHD TV’ ler gibi gelişmiş görüntü ve ses teknolojilerine sahip olarak geliyor. Dolby Vision ile Active HDR, Technicolor Expert Mode, Hybrid Log Gamma gibi gelişmiş en güncel ses ve görüntü teknolojilerini desteklemekte. Technicolor Expert Mode sayesinde Hollywood görüntü yaratıcılarının ürettiği görüntüleri en canlı hali ile ekrana yansıtmakta.

Ürünler WebOS işletim sistemi ile çalışacak olup, WebOS 3,5 en güncel arayüze sahip olacak. WebOS 3,5 sayesinde Magic Remote ve Magic Link ile kullanımı gayet kolay.

LG SUPER UHD TV 55SJ9500 model yeni Nano Cell TV en ince bölümünde 6,9mm genişliği ile büyülüyor. Ultra ince tasarımı, alttaki hilal şeklindeki standı ile havada asılı bir görünüm sergiliyor.

Yorum Yap