Haberler Projeksiyon

LG PF1500G Minibeam 1400 Ansilumen 30000Saat LED Projeksiyon

LED teknolojisinin gelişmesi ile birlikte Projeksiyon cihazlarında da LED teknolojisi artık DLP ve LCD projeksiyonların tamamen yerini almaya başladı. LCD ve DLP’ ler ile kıyaslanamayacak kadar uzun ampul ömrü, daha yüksek kontrast oranı ve daha hafif ve küçük yapısı sayesinde en çok tercih edilen ürün olan LED Projeksiyon teknolojisinde pazara yön veren LG, yeni PF1500G LED Projeksiyonu ile pazarda söz sahibinin kim olduğunu hatırlatır nitelikte….

Led Projeksiyonların ilk satışa çıktığı 2008 yılından bu yana Dünyanın En çok tercih edilen Projeksiyon cihazı markası olan LG, bu haklı gururunu teknolojisini çok daha ileriye taşıyarak taçlandırmaya devam ediyor.  LG Led Projeksiyon kategorisinde Amiral Gemisi olan PF1500G, 1400 Ansilumen ışık gücü ile ilk başladığı dönemdeki 100 Ansilumen’ den geldiği nokta bakımından ne kadar yol aldığını gösterir nitelikte… Aldığı yolda sadece ışık gücü değil, diğer birçok teknolojik yenilikleri ile de rakiplerine fark atmış durumda.

Ürünün LED Projeksiyona göre yüksek ışık gücü sayesinde iş toplantılarından evde sinema ve maç keyfine, ev partilerinden özel yaşam alanlarınıza kadar heryerde kullanabilirsiniz. Ürünün küçük boyutları ve 1,5 kg ağırlığı ile gittiğiniz heryere yanınızda götürebileceksiniz. Full HD 1920×1080 çözünürlüğü sayesinde yüksek kalitede görüntü verebilen ürün, 100.000:1 kontrast oranı ile de gayet iddaalı… Ürünün 30,000 saatlik lamba ömrü ise projeksiyonda lamba değiştirme döneminin sonunun geldiğini gösteriyor.

Üründe USB’ den tak-çalıştır medya oynatabilme özelliği sayesinde ayrıca PC ya da DVD gibi bir kaynağa gerek duymadan film keyfi yapabilirsiniz. Buna ek olarak üründe yer alan File Viewer özelliği sayesinde Office dosyalarını açmak için de bilgisayara ihtiyaç duymayacaksınız.

Üründe MHL sayesinde akıllı telefon ve tabletlerinizdeki resim, video ve oyunları 120 inçe kadar büyük ekran Ful HD oynayabileceksiniz. Ayrıca gelişmiş senkronize Bluetooth desteği sayesinde projeksiyonunuzda oynayan görüntünün sesini ses sisteminize kablosuz olarak aktarabilirsiniz.  Ayrıca üründe Widi ve Miracast ekran paylaşma teknolojisi sayesinde akıllı telefonlarınızın ekranlarını 120 inçe kadar büyüterek projeksiyon sayesinde yansıtmanıza imkan verir.

 

Yorum Yap