Haberler Ses Sistemleri

Marantz SR-5011 Ev Sinema Amplifikatörü 2017 Yeni Sezon ürünü

Marantz Markasının 2017 yılı için satacağı 4 Avr Modeli Satışa Çıktı .Satışa Çıkan modellerden sayı bazında en çok satılması planlanan ürün ise Marantz SR-5011 Modeli ….

Marantz SR-5011 Modeli ile bir önceki modeli olan SR-5010 Modelinin Ön ve arka resimlerini birebir inceledik ve sadece Flasher girişinin yeri değiştiğini gördük ürün donanım ve kasa olarak 5010 modeli ile birebir aynı Fiziki olarak bir fark göremezsiniz .

Marantz 5011 deki en önemli farklılık Hdmı girişlerinin üzerinde yazdığı üzere Hdmı Girişlerinin 4K / HDCP 2.2 Olması Fakat Aslına bakarsanız kullanıcının nerede işine yarayacak iyi incelemek gerekiyor birde bu özellikleri Firmware ile 5010 modeline veremezlermiydi ?  bazen sırf yeni model çıkartmış olmak için yarışıyorlar diye düşünmeden alamıyoruz kendimizi kasa aynı giriş çıkışlar aynı aynı üretim bandından çıkar bu ürünler ayrıca bir tek kutu basma işi kalıyor oda kolay zaten  . Bunun dışında ufak tefek yazılımsal değişiklikler mevcut aslında bu modelde marantz farklı bir şey yapmamış Kendilerine sorarsanız muhtemelen zaten en iyisini yapmıştık diyebilirler.

Yazı biraz eleştirel oluyor ama Tüketici gözüyle görünen bu biraz ürünleri takip eden tüm okuyucularımızda aynı kanıda olacaklardır . Yukarıda bahsettiklerimizi bir kenara bırakırsak ürünle ilgili;tüketici beklentisini fazlasıyla karşılayan klasik bir marantz Avr hem sinema hemde müzik kalitesindeki başarısı tartışılmaz bir üründür. Şuan Güncel Hd Ses Formatları , Dahili Wi-Fi , Dahili Bluetooth , internet Radyo 7 kanal hoparlör terminali , 2. Zone Özelliği , Arc , Airplay , Cep telefonu ve tablet uygulaması olması ,,,, genelde aranan özellikler bunlardır ki fazlası var eksiği yoktur . Hernekadar 5010 modelinden sonra pek bir ek özellik olmasada 5011 Modeli rakiplerine göre hep bir adım daha önde olan bir markadır . En başta 4 model yazmıştım değişen ürünler Marantz Nr-1607 , Marantz SR-5011 , Marantz SR-6011 Ve Marantz SR-7011 Modelleridir. Ürünler hakkında Detaylı bilgi almak için Marantz Resmi Sitesini Ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap