Haberler Kulaklık

McIntosh Group’ tan Pryma Aria Premimum Kulaklık

Hi-End ses sistemleri denilince ilk akla gelen markalardan olan ve Türkiye’ de de hatırı sayılır bir kitleye hitap eden McIntosh Group yeni Premium kulaklığı Pryma Aria ile karşınızda… Yeni Pyrma Aria serisinin şık İtalyan tasarımı ile McIntosh’ un ses mühendisliğinin birleşimi ile ortaya bir sanat eseri çıkmış. Nostaljiden teknolojiye geçen zamanda her ürünü ile büyük beğeni toplayan McIntosh Group, Pryma serisi yeni modeli Aria ile büyük ilgiye mazhar olacağa benziyor.

Geçen sene Sonos Faber Pryma 01 ile tüketicilerin beğenisine sunulan Pyrma serisi kulaklıkların yenisi Pryma Aria şık tasarımı ile büyülüyor. Orijinal Pryma tasarımının kulaklık kısımları ayrılabilen deri kaplamalı taç tasarımı ve iki hoparlörü ile estetik ve tarz bir görünüme sahip. 

Ürünün kaynak cihaz ile eşlenerek kullanılabiliyorken, stereo kullanım için hoparlörlerin de birbiri ile eşlenmesi gerekiyor. İlk kurulumdan sonra eşleşme otomatik olarak kendiliğinden yapılmakta. Kulaklıklardan sol bölümde olanının yan tarafında ses tuşu, oynatma, duraklatma tuşu ve şarkı atlatma tuşu konumlandırılmış.

Ürünün kulak fincanları 40mm sürücü ile güçlendirilmiş. Deri kaplı taç ile kulak fincanları klips benzeri bir mandal ile ayrılabiliyor. Ürün siyah deri taç ve siyah kulak fincanı tasarımının haricinde kahverengi taç ve krem fincan tasarımı olmak üzere 2 renk seçeneği ile satışa sunulacak. 

McIntosh Group’ un daha önce duyurduğu Pryma 01′ in renk seçeneğine göre 499$-549$ bedelle satıldığını dikkate alırsak, Pryma Aria serisinin de yaklaşık bu fiyat aralığında satışa sunulması bekleniyor.

Yorum Yap