Haberler Ses Sistemleri

Monitor Audio ASB-2 Soundbar Türkiye’de Satışa Sunuldu

Geçtiğimiz Yıl What Hİ-Fİ nin 2013 yılının En İyi Soundbar’ı Seçtiği Monitor Audio ASB-2 Türkiyede Raflardaki yerini Aldı .

İngilizlerin haklı gururu olan Monitor Audio’nun yeni tasarladığı ASB-2 müzik merkezi tek başına harikalar yaratıyor.

Televizyonunuzun altına ya da önüne yerleştirebileceğiniz bu sistem, geleneksel sağ/sol ve merkez hoparlörün yaptığı işlevleri tek başına üstlenerek; odanızı adeta bir sinema salonuna çevirebilecek kapasitede güçlü ve kusursuz sesi ile dikkat çekiyor.

Apple AirPlay®, DLNA® ve UpnP destekli olan ASB-2, PC ya da Mac bilgisayarınızdaki hatta iPad, iPhone, iPod Touch, Android ya da Windows telefonlarınızdaki müziklerinize ulaşıp, internet servislerine bağlanabiliyor. iTunes ve DNLA uygulamalarına da erişebilen cihaz, Airstream Direct yoluyla network bağlantısı olmadan iletişim kuruyor.

Belki de gereğinden fazla bağlantı yolu bulunan bu müthiş cihaz, üç adet HDMI giriş ile 1080p/3D video bağlantısı ve OSD imkanı sunan HDMI çıkışa sahip…

Djital S/PDIF optik ve koaksiyel girişleri sayesinde hem stereo radyolara hem de CD player’ların bağlantısına imkan sunan cihazın network ayarları ve güncellemeleri ise USB ya da Wi-Fi üzerinden yapılabiliyor.

Uzaktan da kumanda edilebilen Monitor Audio ASB-2, tüm fonksiyonlarını görmeniz ve müthiş sesini duymanız için sizleri

Yorum Yap