Haberler Ses Sistemleri

Pioneer N-30AE Network Player 2017 Yeni Sezon Ürünü

Pioneer Markasının bundan 5 sene öncesinde satmış olduğu N-30 Modeli Üretimi bittikten sonra pioneer o dönemde N-30 Ve N-50 modellerinin Yerine N-50A ve N-70A modelleri ile yoluna devam etmişti Şimdi ise pioneer resmi sitesinde N-30AE modeli gün yüzüne çıkmış…

Ürün yine hatırladığımız N-30 modeli gibi Üzerinde Harici Dijital giriş olmayan model burda bir değişiklik yok ama elbette teknolojik olarak bir çok yenilik mevcut bunlardan en ama en çok bekleneni Dahili Wİ-Fİ özelliği sonunda kendini bu konuda ikna etmiş olmalı N-70A modeli dahil hiç bir network playerında dahili wifi kullanmıyorlardı.Bunun Yanı Sıra isimlerini tek tek saymayacağım Logolarından bir çoğunun ne olduğunu biliyorsunuzdur . Alttaki resimde güncel arayüzünde kullanılacak uygulamalar ve desteklediği formatlar mevcut .

Aslına bakarsanız Şuanki N-50A modelinin yine DAC olmayanı ve üzerine wifi eklenmiş hali denebilir . Eğer harici Dac ihtiyacınız yok ise kesinlikle ilk tercih olabilecek kapasitede bir network player bizleri bekliyor . N-30 Modelinden sonra N-30AE Modeli evrim geçirmiş diyebilirsiniz.

Detalıca Merak edenler için teknik özellikleri ise aşağıdaki gibidir.

Construction & Design ›

Aluminium Front Panel Network Features ›

Google Cast*1*2 ›

Apple AirPlay Certified ›

Spotify®, TIDAL, and Deezer Music Streaming Services Ready*3 ›

Internet Radio (TuneIn) Audio Features ›

2ch DAC Parallel Drive ›

Up to 11.2 MHz DSD Playback ›

Up to 192 kHz/24-bit WAV/FLAC/Apple Lossless/AIFF Playback ›

Digital Filter with 3 Modes (SHARP/SLOW/SHORT) ›

Gapless Playback (WAV/FLAC/AIFF/ALAC) Connectivity & Control ›

Plug and Play External HDD and USB Memory via USB*4 ›

Works with Pioneer Remote App (iOS/Android)*5 ›

Built-in Wi-Fi (Dual Band 5 GHz/2.4 GHz) Convenience ›

3.5” Colour LCD Display for Album Artwork and Song Information ›

Dimmer ›

Auto Power Off ›

Firmware Update (USB/Network)

Evet Bu yazıyı okuyan arkadaşlar muhtemelen Pioneer N-50A modelinde değişiklik varmı diye soruyorlar ama şuan için böyle bir haber yok Eğer çıkarsada muhtemelen mayıs ayında Almanyanın münih kentindeki Hi-End Fuarında sergilenecektir.

Ürün Satış Fiyatına Gelirsek Henüz Ülkemizde satışa çıkmadı Ama Avrupada ortalama 500 Eurodan satışta . Umarım bize geldiğinde rakamları 2. ye katlanmaz.

Yorum Yap