Kulaklık Telefon

Samsung Gear IconX Dahili Bellekli Bluetooth Kulaklık

Samsung’ un Gear serisi yeni kablosuz kulaklıkları görücüye çıktı. Gear serisi ürünler ailesine yeni katılan IconX spor sever Samsung kullanıcılarını hedefliyor. Ürün 2 adet tamamen kablosuz kulakiçi kulaklıktan oluşmakta. Ürünler gayet hafif ve konforlu bir yapıya sahip.

Ürünün şık tasarımı, ince yapısı ve hafif oluşu spor yaparken, araç kullanırken ya da iş yaparken kullanmanıza olanak verir. IconX spor severlerin vazgeçilmezi olmaya aday. Üründe dahili kalp hızı oranı ölçümü, mesafe ve hız tespiti gibi spor ve aktivite ölçerler mevcut. Ürün içerisinde bulunan dahili 4GB bellek ile spor yaparken müzik dinleyebilirsiniz.

Kablosuz ve kumandasız yapıya sahip olan ürünün kullanımı ise gayet kolay. Parrot Zik serisinden tanıdığımız dokunmatik yüzeyi sayesinde, dokunma hareketleri ile parça değiştirebilir, ya da durdurabilirsiniz. Ürünün sesini açıp kısmak, şarkı değiştirmek çok kolay.

Ürün 2 adet kulakiçi ünite ve şarj istasyonu olarak kullanılan taşıma kabına sahip. Taşıma kabına konulduğunda ürün kendisini şarj edebilmekte. Ayrıca müzik yüklemek için taşıma kabına koyarak USB bağlantısı ile aktarım yapabilirsiniz. Ürünün dahili bataryası 3,5 saat dahili bellekten müzik dinleme, 1,5 saat ise kablosuz bağlantı ile müzik dinleme imkanı vermektedir.

Yorum Yap