Haberler Televizyon

Samsung yeni QLED serisi Q9, Q8, Q7 serilerini Duyurdu

Tüm dünyanın gözünü çevirdiği Las Vegas Tüketici Elektroniği Fuarı CES2017′ den çok güzel haberler gelmeye başladı. Koreli elektronik devi Samsung, fuara damgasını vurması beklenen yeni seri QLED modellerini tüketicilerin beğenilerine sunmaya hazırlanıyor. Quantum Dot teknolojili Super UHD ürünlerini QLED olarak lanse eden firma, QLED teknolojisinin OLED teknolojisinden önde olduğunu ifade ediyor.

Samsung QLED teknolojili ürünlerini duyurarak, ev eğlencesi kategorisinde ilerleme sağladı. Yeni QLED serisi modellerini Q9, Q8 ve Q7 olarak Las Vegas CES 2017′ de tüketicilerin beğenisine sunmak üzere Keep Memory Alive Event Center alanında sergileyecek.

Samsung Electronics’in Görüntülü Reklamcılığın Başkanı HyunSuk Kim, Televizyonun temel değerini yeniden tanımlarken, görüntüleme deneyiminde ve tüketici ağrılarında geçmişteki tutarsızlıkların çözümünde başarılı olduk “dedi.

Samsung’un yeni QLED TV serisi televizyonlarının, DCI-P3 renk alanını doğru bir şekilde gösterebildiği için önemli ölçüde geliştirilmiş renk performansı vaat ediyor. Şirket, bu serinin aynı zamanda dünyanın yüzde 100 renk hacmi üretebilen ilk ürünü olduğunu söylüyor. Bunun anlamı, TV’lerin parlaklık seviyesine bakılmaksızın tüm renkleri ifade edebilmeleri demektir.

Yorum Yap