Haberler Kamera

Sony HDR-PJ675 ile Hem kaydedin, Hem de İzleyin

Sony’ nin video kameraları olan Handycam serisi, 2016 yazına bomba gibi girdi. Daha önceki yıllarda farklılık yaratarak duyurduğu ve tüketici tarafından büyük beğeni kazanan dahili projektörlü serilere yeni bir model daha ekledi. Ürünün en önemli özelliği, hareket halinde iken titreşimleri büyük ölçüde absorbe eden ve Sony tarafından geliştirilen Balanced Optical SteadyShot teknolojisi ve otomatik netleme özelliği… Ayrıca dahili projeksiyon rakiplerinden ayıran en büyük artılarından.

[ot-video][/ot-video]Sony’ nin geliştirdiği 5 eksenli Akıllı Aktif modlu Balanced Optical SteadyShot sayesinde video kaydı yaparken tripod kullanamadığınız ortamlarda, hatta yürürken ve koşarken bile daha sabit ve sarsıntısız görüntüler çekebilirsiniz. Ürünün sarsıntı ve sallanmalarının aksi yönünde hareket eden objektifi sayesinde kamera sallansa bile objektifin ters hareketi ile görüntü daha az sarsıntılı ve daha berrak olacak.

Video kaydı yaparken anlik sahne değişimi ya da kameranın başka bir noktaya çevrildiği anda anlık otomatik netleme yaparak hiçbir sahneyi kaçırmadan net görüntüler kaydetmenizi sağlar.  HDR-PJ675′ te kullanılan 26,8mm Sony G lens sayesinde kaydettiğiniz görüntüde daha fazla alanı videoya sığdırabileceksiniz. Bu sayede sahnede alan kayıpları yaşamayacaksınız.

Sony HDR-PJ675′ de 26,8mm Sony G lense ek olarak 1/5,8 tipi (3,1 mm) arkadan aydınlatmalı Exmor R® CMOS Sensör kullanılmış. Full HD 1080p video kaydına ek olarak 9,2MP fotoğraf da çekebilen makinede 3,0 inç büyüklüğünde ekrana sahip. Ürün 30X  optik yakınlaştırma yapabilirken 60X akıllı yakınlaştırma yapabilmekte.

Ürünün en belirgin ve ayırdedici özelliklerinin başında gelen dahili 25 lümen projektörü ise yaptığınız kayıtları herhangi bir TV olmadan da izlemenize imkan tanımakta. 61,5 x 66,0 x 130,5 mm boyutlarına sahip olan HDR-PJ675 380 gram ağırlığa sahip.

Sony HDR-PJ675′ de Yüz Algılama, Smile Shutter , Cinematone, Intelligent Auto, Kırmızı Göz Azaltma , Kısıcı Efektleri , Çift Kayıt (video ve fotoğraf) , İkili Video Kaydı gibi gelişmiş video kayır özellikleri mevcut.

Ürün Sony Eurasia A.Ş. tarafından Türkiye pazarında satışa sunulmuş olup, ürünü seçkin teknoloji merkezlerinde ve Sony Center’ larda inceleme fırsatınız olacak. Ürün için belirlenen Son kullanıcı fiyatı ise 2099 TL…

Yorum Yap