Bluray Oynatıcı Haberler

Sony UBP-X1000 Ultra Hd Bluray Player

Japon Elektronik Devi Sony Den Yine bir ilk daha 4K yani Ultra Hd Kayıtlı Bluray Filmeri Oynatma özelliği Olan ilk UHD Bluray Playerı çıktı Sony UBP-X1000ES model ismiyle duyurulan modelde Tüm Disklerinizi Oynatabilecek çok gelişmiş bir optik sürücü olan Precision HD sürücü Kullanılıyor .

Henüz Satışa Sunulmayan Sony UBP-X1000ES modeli 2017 ilk çeyrekte satışa sunulacak . Yani Önümüzdeki 1-2 Ay içerisinde ürünü Satın Alma Fırsatımız olacak Fakat Sony Türkiye Stoklarına girip girmeyeceği belli değil Sony Türkiye ülkemiz pazarına üst seviye ürünleri pek getirme taraftarı olmuyor.

Sony UBP-X1000ES Modeli Dolby Atmos , DTS-X dahil Bu Güne dek Çıkmış Tüm Ses Formatlarını Destekleyecek . 4K Bluray Dışında Fhd Bluray ,  Dvd , Audio Cd dahil Tüm Cd Formatlarını Okuyabilecek .

Ürün Ayrıca Wİ-Fİ ve Network Bağlantısı ile internete bağlanabilecek Gelişmiş bir web Arayüzüne Sahip olacak Bu Sayede internetten 4K Görüntüleride Sorunsuz izleyecebileceksiniz.

Üründe Sırasıyla Power Girişi , Network Bağlantısı , 2 Adet Hdmı Çıkış ,Coaxical Digital Ses Çıkışı, RS-232 çıkış , optik Digital Ses Çıkışı ve Son Olarak Analok Stereo Ses Çıkışı Mevcut .

Yukarıdaki resimde Solda duran Kumanda UBP-X1000ES Modeline Ait olan Kumandadır . Umarım Sony Türkiye yakın Zamanda Ürünü Ülkemizde Satışa Sunar.

Yorum Yap