Haberler

Teknosa’ya Dikkat

Evet bugünkü haberimiz Teknosa . övgü dolu bir yazı hazırlamayı beklerdik ama Kendi adına Yakışmayan bir durumu sizlerle paylaşacağız .

Hiç vaktinizi almadan Bir kaç örnekle Teknosa ne yapıyormuş Anlatmaya çalışalım . Şimdi bir tv almaya karar verdiniz ve doğal olarak en uygun fiyatı bulmak adına fiyat araştırmaya başlıyorsunuz Fiyat araştırmasını en kolay yapacağınız mecra ise Tabiiki internet ortamı şimdi gerçek örneklerle yol alacağız

Samsung Marka 60H7000 Model numarasıyla arattığımızda aşağıdaki gibi fiyatlar sergileniyor ayrıca tek tek sitelere girdiğinizdede benzer fiyatlar görebiliyorsunuz ortalama 4.999 ile 5.999 tl arasında bir çok firma bu ürünü satıyor .

Linkler arasında teknosa gözümüze çarpıyor ve sitesine giriyorsunuz aman Allahım 3.639 tl gibi inanılmaz bir fiyat söz konusu tam mutluluktan çığlık atacaksınız ki aşağıda Tükendi İbaresi mevcut Peki Kıymetli Teknosa Yetkilisi Tükenen ürünü neden hala sitenizde ısrarla 1-2 aydır tutuyorsunuz ? Anladık rekabet sizi buralara getiriyor ama güzel insanlar Tüketicide yarattığınız hayal kırıklığı firmanıza sizce sempati duyulmasınımı sağlıyor yoksa tersinimi ? Umarım bu yazımızı okur ve bu davranıza bir son verirsiniz.

Firma hakkında yorumu siz kıymetli okurlarımıza bırakıyoruz .

 

Yorum Yap