Kulaklık

Zengin Ses ve Renk Seçenekleri Bir Arada AKG K 518 LE

Dünyaca ünlü profosyonel DJ’lerin görüşleri ve önerileri doğrultusunda AKG ses mühendisleri tarafından
hazırlanan K 518 LE müzik tutkunlarının en iyi partneri olacak. 3D Axis döner mekanizmasıyla sadece DJ’leri değil tüm müzik tutkunlarına kolay kullanım, sağlamlık ve konfor sunar.

Bağlandığı tüm ses kaynaklarından taşınabilir MP3 çalarlardan bile doygun bir ses üretir ve bu özelliğine
karşın her cebe sığabilecek kadar kompakt bir boyuta sahiptir. Sahip olduğu yüksek SPL özelliği ile kaliteli ses sunar. Arkası kapalı tasarım özelliği ile ortam gürültüsünü engelleyerek efsanevi AKG sesini düşük ses geçişlerinde bile pürüzsüz ve güçlü duymanıza olanak sağlar. K518LE’nin esas avantajı, artık bir seçim şansınızın olmasıdır. Oldukça sınırlı sayıda üretilen özel serisiyle, yaygın olarak kabul gören DJ kulaklık bir dizi favori renkte sunulmaktadır. Kırmızı, Yeşil, Sarı, Turuncu, Beyaz, Mavi ve Fuşya renk seçenekleri mevcuttur. K518 Limited Edition (LE) serisinin sunduğu yedi renk seçeneği arasında en sevdiğiniz veya kıyafetinize uyan rengi mutlaka bulacaksınız.

Bir kulaklıkta aranan tüm özelliklere sahip AKG K 518 LE kaliteli sesi ve zengin renk seçeneği ile aradığınızı bulacağınız kusursuz bir seçimdir.

Yorum Yap